Cena

679 000zł

Cena za m2

2 293.92zł m2

Powierzchnia

296.00 / m2

Liczba pokoi

5
Janikowo
, Turystyczna

[INWESTYCJA]Janikowo|Swarzędz| Dom 2-lokalowy

Anna
Buksa
Doradca ds. Nieruchomości
602 755 661

Zobacz inne
Janikowo
, Turystyczna
679 000 zł
2 293.92 zł
Cena za m2
296.00m2
/ 5 pokoi
Poznań
, Rogera Sławskiego
4 299 000 zł
7 732.01 zł
Cena za m2
556.00m2
/ 6 pokoi
Komorniki
, Konwaliowa
639 000 zł
10 233.82 zł
Cena za m2
62.44m2
/ 3 pokoi