Cena

1 780 000zł

Cena za m2

6 742.42zł m2

Powierzchnia

264.00 / m2

Liczba pokoi

5
Plewiska
, Miodowa

Poznań/Plewiska – rodzinny przestronny dom

Antoni
Perek
Doradca ds. Nieruchomości
48 539 701 373

Zobacz inne
Plewiska
, Miodowa
1 780 000 zł
6 742.42 zł
Cena za m2
264.00m2
/ 5 pokoi
Poznań
, Strzeszyńska
999 000 zł
9 415.65 zł
Cena za m2
106.10m2
/ 4 pokoi
Poznań
, Anny Leskiej-Daab
744 150 zł
13 444.44 zł
Cena za m2
55.35m2
/ 3 pokoi