Każda prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej ofercie i wyłącznie u naszych doradców. Możesz być pewny, że tylko tu znajdziesz to ogłoszenie.

Rentowny dom z gotowymi biznesami

Poznań, Grunwald, Wilhelma Grimma

270 m2

Powierzchnia

wtórny

Rynek

7

Ilość pokoi

1 650 000 zł

6 111 zł/m2
Opis
TOBIS Nieruchomości sp. z o.o.

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w PZU SA do wysokości 1,5 mln euro.
Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości:

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z GOTOWYMI, DZIAŁAJĄCYMI BIZNESAMI:
Zapraszam Państwa do zakupu bardzo rentownej nieruchomości znajdującej się w znakomitej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Wilhelma Grimma (os. Bajkowe) w zielonej okolicy (blisko Lasek Marceliński). Dom po kapitalnym remoncie z doskonałym rozkładem pomieszczeń - w pełni umeblowany.

Inwestycja dzieli się na 5 części - działające biznesy w cenie:
I. Apartament 160 m2 pod najem krótkoterminowy (Booking.com, Airbnb.pl itd.)
II. Lodziarnia Polizane - najlepsze lody w Poznaniu - 5 gwiazdek na Google
III. 57 m2 mieszkania (do zamieszkania lub pod wynajem) + 30 m2 piwnica
IV. 23 m2 lokal usługowy (pod własny biznes lub pod wynajem)
V. Paczkomat

Nieruchomość to gotowiec inwestycyjny - idealnie nadaje się dla inwestora, który chce zainwestować swój kapitał w pewny, działający, a przede wszystkim bardzo rentowny biznes. Inwestycją można zajmować się osobiście lub zatrudnić zarządcę.

ZWROT NA POZIOMIE 11% W SKALI ROKU - MINIMUM!
Szczegółowe dane finansowe udostępnimy zainteresowanym klientom.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• Adres: Poznań, ul. Wilhelma Grimma (osiedle Bajkowe)
• Powierzchnia użytkowa: 240 m2 + 30 m2 piwnica (pomieszczenie gospodarcze)
• Powierzchnia działki: 338 m2
• Dodatkowo fotowoltaika o mocy przekraczającej 9kw
• Świeżo po generalnym remoncie!

I. APARTAMENT POD WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY
Pierwsza część to wydzielone 160 m2 stylowego apartamentu, który służy do wynajmu krótkoterminowego (Booking.com, Airbnb.pl). Inwestycja bardzo rentowna ze względu na lokalizację gwarantującą stałą dochodowość - dom znajduje się przy samym lotnisku (lotnisko po drugiej stronie ulicy) oraz przy ulicy Bukowskiej, która gwarantuje świetny dojazd do Centrum miasta. Apartament dzieli się na: kuchnie z jadalnią, salon z kominkiem, 2 tarasy, łazienkę, osobną toaletę oraz 3 pokoje, w których znajduje się 8 łóżek. Kupujesz wraz z: nazwą apartamentu YOSE APARTAMENT (9,7 na 10 ocena na Booking), stroną internetową, profesjonalne zdjęcia obiektu, dostęp do portali ogłoszeniowych, pełne know-how. Apartament posiada niezależne wejście od ulicy.

II. LODZIARNIA „POLIZANE LODY” - NAJLEPSZE LODY W POZNANIU
Drugą częścią inwestycji jest lodziarnia „Polizane lody”, która gwarantuje sezonowy, pewny przychód od początku maja do końca września (średnio około 5 miesięcy). Wyrobiona renoma (161 opinii 5-gwiazdkowych na Google) i pełne know-how daje gwarancję sukcesu. W cenie pełne wyposażenie, profesjonalne zdjęcia, nazwa „Polizane lody”, logo, strona internetowa oraz fanpage (Facebook, Instagram, TikTok).

III. MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA LUB POD WYNAJEM
Trzecią częścią inwestycji jest w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58 m2. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo posiada niezależne wejście od ogródka, co pozwala zachować pełną prywatność i intymność mieszkańcom. Ta część może posłużyć do użytku prywatnego lub do dalszego wynajmu (zarówno krótko, jak i długoterminowego). Wszystko zależy od Twoich potrzeb!

IV. LOKAL USŁUGOWY
Czwartą częścią inwestycji jest lokal usługowy o powierzchni 23 m2. Lokal posiada swoje niezależne wejście oraz oddzielną toaletę. Idealnie nadaje się do prowadzenia swojego biznesu - wszelkiego rodzaju usługi (fryzjerstwo, biuro obsługi klienta, sklep) lub małe produkcje detaliczne. Lokal świetnie nadaje się również pod długoterminowy wynajem. Wszystko zależy od Ciebie!

V. PACZKOMAT
Ostatnią częścią inwestycji są paczkomaty, które są zlokalizowane obok lodziarni. Oprócz stałego przychodu, gwarantują również dodatkowy ruch w lodziarni. Lokalizacja pod paczkomat jest w 100% trafiona - klienci bardzo chętnie korzystają z tego punktu ze względu na swobodę w parkingu (dużo miejsc przy ulicy i mały ruch).

CAŁA INWESTYCJA TO IDEALNY DOCHÓD PASYWNY DLA CIEBIE: ROI = 11%

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
TOBIS Nieruchomości
Doradca ds. nieruchomości: Dominik Batycki ☎ 602-755-661

Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży w całej Wielkopolsce:
- TOP 3 w konkursie LIDER NIERUCHOMOŚCI portalu otodom za 2020r.
- TOP 5 w konkursie LIDER NIERUCHOMOŚCI portalu otodom za 2021r.

Obsługa formalności / proces zakupu z TOBIS Nieruchomości:
• Komplet dokumentów do zakupu przygotowuje biuro nieruchomości
• Transakcja jest ubezpieczona do wysokości ceny zakupowej
• Biuro nieruchomości bezpłatnie pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego
• Każda nasza nieruchomość, która prezentowana jest na sprzedaż badana jest przez nasze biuro pod kątem prawnym i formalnym.
• Kupujesz od licencjonowanego biura nieruchomości: licencja PFRN nr 24517 BEZPIECZNA TRANSAKCJA
Media
Wyposażenie
Dominik Batycki
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem zadzwoń lub napisz do nas.
602
Zobacz nasze komentarze na Oferteo. Zaproponuj swoją cenę. Zaproponuj zamianę na inną nieruchomość. Zaproponuj rozwiązanie które będzie dla Ciebie najlepsze.
Zobacz nasze najnowsze niepublikowane oferty spod lady. Dostępne tylko tylko dla użytkowników Facebook’a.
10% rabatu* na zakupy w Leroy Merlin
Decydując się na zakup mieszkania lub domu otrzymują Państwo 10%* całodziennego rabatu w Leroy Merlin
* Szczegóły w regulaminach dostępnych na www.leroymerlin.pl i w punktach informacyjnych sklepów.
III miejsce w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Liderzy Nieruchomości za 2020r. W ciągu 2 lat pokonaliśmy ponad 500 biur nieruchomości z naszego regionu. Ta nobilitacja motywuje nas jeszcze bardziej do osiągania celów naszych klientów. Bądź jednym z nich!
Pamiętaj, żę to Ty decydujesz. Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz i w jakim miejscu na ziemi chciałbyś zamieszkać. My jesteśmy tu dla Ciebie. Chcemy abyś znalazł dla siebie najlepszą opcję. Powiedz nam czego potrzebujesz a my znajdziemy rozwiązanie.